Zapamatovat
Obchodní podmínky

 

Dobrý den,

informujeme všechny naše obchodní partnery, že od 9. 6. 2021 ukončujeme náš Affiliate program. Žádáme Vás o stažení všech slevových kupónů a dalších propagací týkajících se naší společnosti. Všem partnerům děkujeme za spolupráci a přejeme hodně úspěchů.

Toothy®️

 

 

O značce Toothy®️

Toothy®️ je česká značka, která vznikla za účelem přinést na český trh svěží mladý brand na poli bělení zubů a péče o ně. 

Zjistili jsme, že všechny produkty na bělení zubů, které se na našem trhu prodávají, se pouze přeprodávají z Číny, USA, či dalších zemí a zpravidla jsou součástí obsáhlých portfolií produktů, zařazené mezi prostředky na podporu erekce, růst vousů a vlasů, či pleťové masky.

Toothy®️ na to jde úplně opačně. Naše filozofie je specializovat se na jedno odvětví a ladit ho k dokonalosti. Chceme docílit toho, aby krásný bílý úsměv nebyl pouze výsadou herců, zpěváků, či úspěšných sportovců, ale aby byl dostupný pro každého a dělal mu radost. 
Radost mají naši zákaznící už při rozbalování obalu. Toothy je designový kousek, ve vyšperkovaném naparfemovaném balení. WOW efekt je velice přínosný jak pro nás, tak pro naše zákazníky, pro které je koupě našeho produktu zkrátka zážitek.

Péče o naše zákazníky zdaleka nekončí provedeným nákupem. S lidmi komunikujeme skrze sociální sítě, newslettery, či osobní komunikaci i dlouho po nákupu. Budujeme zde Lovebrand, a děláme to rádi.

Proč tedy Toothy®️?

  • Česká značka.
  • Přírodní látky a apel na obsolutně nulovou citlivost zubů.
  • Garance vybělení o 2 odstíny, jinak vracíme peníze.
  • Doručení do druhého dne.
  • 100% prozákaznický servis.
  • Lovebrand❤️

Provizní systém

  1. Za každou přivedenou konverzi Vás odměníme částkou 100 Kč - 20% z nákupu (dle Vaší preference). Za každou konverzi vašeho subpartnera navíc dostanete dalších 10 Kč - 14% (dle Vaší preference).
  2. Průměrná výše objednávky je 1200-1700 Kč (dle sezóny).
  3. Minimum pro vyplacení provize pouze 500 Kč, přičemž vyplácíme do 7 dnů od zaslání provizní faktury.

Férový provizní systém, který motivuje naše partnery propagovat Toothy®️na předních pozicích svých nabídek a katalogů a nestydět se za to.

My jsme Toothy®️, budete naším partnerem?

 

Nová registrace